Postet nga: plagosje

Plagoset nga ‘Plumbi Qorr’

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:00 në fshatin Davidovc të Shtimes.

Dy të Plagosur në Një Fshat të Drenasit

Dy persona kanë marrë plagë nga armë zjarri mbrëmë në fshatin Zabel i Epërm i Drenasit, konfirmon Policia e Kosovës.

I Riu vret Babën dhe Plagos Nënën

Prokuroria për krimet e rënda kërkon në gjykatë masë sigurie arrest me burg për 21-vjeçarin, Mirald Metallari, i cili vrau të atin dhe plagosi në...

Plagosje me Thikë në Qendër të Prishtinës

Incidenti, të cilin Policia po e trajton si lëndim i rëndë trupor, ka ndodhur në sheshin “Zahir Pajaziti”, në Prishtinë, mbrëmë rreth orës 20:20.

Një i Plagosur në Isniq të Deçanit

Një 58 vjeçar është plagosur sonte në Isniq të Deçanit me armë zjarri.

Flasin të Dyshuarit për Plagosjen e Katërfishtë në Pejë

Gzim Hoxha bashkë me dy djemtë e tij, Rrezonin dhe Rrethimin, kanë dalë sot para gjyqtarit të procedurës paraprake, të dyshuar për plagosjen e katër personave pardje ...

Komandanti i Policisë në Shtime Plagoset nga Nipi i Tij

Mësohet se toger Enver Avdyli ka marrë edhe ndihmë mjekësore dhe ka pasur një ndërhyrje të lehtë kirurgjike.

Dy  Fëmijë, Dy Të Rritur të Plagosur në Pejë (VIDEO)

Dy  Fëmijë, Dy Të Rritur të Plagosur në Pejë (VIDEO)

Dy nga të plagosurit janë fëmijë të cilët, sipas dëshmitarëve që deshën të mbesin anonimë, kanë qenë kalimtarë të rastit.