Postet nga: iPhone 13

Si të transferoni të dhëna nga një telefon i vjetër në një iPhone 13

Ditëve të fundit, Apple prezantoi serinë e saj iPhone 13. Sado emocionuese të duket, duket e vogël në krahasim me serinë iPhone 12. Sidoqoftë, shumë njerëz janë duke pritur ...

Modeli i ri iPhone 14 mund të lasnohet me një ‘ridizajnim i plotë’

Seria më e re e iPhone 13 me shumë vështirësi po gjendet në dyqane, mirëpo ky fakt nuk po i ndalon aspak thashethemet lidhur me modelin e ri ...

Katër risitë më të mirëpritura ditëve të fundit: iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro dhe Pro Max 

Dallimet midis lansimeve të reja të iPhone nuk janë të mëdha, por nuk janë diçka që do të mund t’i injoronit po ashtu. Si më poshtë, gjeni ...

Evenimenti i iPhone 13 i Apple: Tetë prezantimet më të reja të vitit 2021

Ditën e djeshme, Apple e ka përfunduar evenimentin e saj "California Streaming" duke lansuar shumë produkte të reja, përfshirë formacionin e telefonave inteligjentë iPhone 13, Apple Watches me ...

A do ta ketë Iphone i ri këtë emër? Risitë që na i sjell vjeshta

Pajisja e cila do të duhej të lansohej në vjeshtë është temë e publikut të gjërë edhe më shumë për shkak të përmirësimeve të paralajmëruara. 

Si do të mund të duket iPhone 13?

Informacionet e para, jozyrtare, rreth mënyrës se si mund të duket iPhone i ardhshëm po qarkullon tashmë në internet. Sipas këtyre informacioneve, iPhone 13 do të ruajë ...