Postet nga: faruk mujka

Ish-kryetari i degës së LVV-së në Mitrovicë, Mujka: Nga nesër filloj detyrën si kryeshef në 'Ibër-Lepenc'

Ish-kryetari i degës së Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë, Faruk Mujka ka konfirmuar që nga nesër do të fillojë punën si kryeshef në Ndërmarrjen Hidroekonomike “...

Njeriu i Vetëvendosjes, që kishte gisht në shkëmbimin e dyshimtë të pronës, zgjidhet kryeshef i “Ibër-Lepencit”

Ish-kryetari i degës së Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë, Faruk Mujka, që nga e marta e 6 dhjetorit pritet të fillojë një punë të re, si kryeshef në Ndë...

Faruk Mujka për largimin e asfaltit në parkun e qytetit në Mitrovicë: Vetëm u mbulua me një shtresë të dheut

Gjatë tetorit të vitit të kaluar, një ngjarje jo shumë e zakonshme kishte ndodhur në qytetin e Mitrovicës. Në mes të parkut të qytetit ishte shtruar asfalt.

Faruk Mujka konfirmon dorëheqjen nga posti i kryetarit të degës së LVV në Mitrovicë

Faruk Mujka, kryetar i degës së Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë, ka konfirmuar se ka dhënë dorëheqje nga kjo pozitë pas humbjes në zgjedhjet e 17 tetorit.

Komuna e Mitrovicë ka përfituar grant prej 324,073 euro nga DEMOS-i

Në kuadër të Grantit të Performancës, nënkryetari i kësaj komune Faruk Mujka, ka nënshkruar marrëveshjen për mirëkuptim dhe financim. Sipas njoftimit të ...

Reja e nënkryetarit të Komunës së Mitrovicës punësohet në teatrin e qytetit 

Elda Ahmeti, reja (nusja e djalit) e nënkryetarit të Mitrovicës së Jugut, Faruk Mujka është punësuar në Teatrin e Qytetit të Mitrovicës, “Muharrem Qena”. 

Pamje skandaloze: Nënkryetari i Mitrovicës nga VV në ndejën ku gjuhet me pistoletë

Numri dy i Komunës së Mitrovicës dhe kryetari i Degës së Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë, Faruk Mujka, u pa në një ndejë ku përveç ...

Nënkryetari i Mitrovicës flet rreth mungesës së emrit të romes 5-vjeçare në pllakën përkujtimore të masakrës në treg

Më 13 mars 2020, në Tregun e Gjelbër të Mitrovicës është ngritur një pllakë përkujtimore në kujtim të viktimave dhe të plagosurve të një sulmi me një granatë që ...