Postet nga: Azem Syla

Presidenti Thaçi Mbështet Aksionin Ndaj Azem Sylës dhe 'Shokëve'

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka përshëndetur aksionin e sotëm të gjerë të Policisë së EULEX-it dhe Policisë së Kosovës në një rast ...

Bastiset Shtëpia e ish- Shoferit të PDK-së (VIDEO)

Policia e Kosovës i kanë shkuar në shtëpi sot ish- shoferit të PDK-së, Arton V. i cili është në listën e personave të kërkuar në rastin ...

Policia Largohet nga Fshati i Azem Sylës (VIDEO)

Policia Largohet nga Fshati i Azem Sylës (VIDEO)

Njësitet e policisë së EULEX-it dhe Policisë së Kosovës janë larguar nga fshati Kishnarekë, pas aksionit të kërkimit të deputetit të Kuvendit të Kosovës nga PDK, ...

Bastiset Shtëpia e Shpresim Ukës (VIDEO)

Bastiset Shtëpia e Shpresim Ukës (VIDEO)

Shtëpia e Shpresim Ukës, i dënuar në rastin Bllaca, ka qenë cak i bastisjeve nga EULEX-i mëngjesin e sotëm, në momentet e aksionit të gjerë ...

PDK Nuk Komenton Bastisjen e Azem Sylës

Partia Demokratike e Kosovës nuk ka dashur të komentojë aksionin e sotëm të Policisë së Kosovës dhe EULEX-it për bastisjen e shtëpisë së së deputetit ...

Aksion i Gjerë Policor, Kërkohet edhe Azem Syla

07:31

Syla - Figurë Qendrore e Grupit Kriminal

Ndonëse EULEX-i kishte njoftuar në fund të tetorit 2012 se ishin mbyllur hetimet kundër Azem Sylës, një aktgjykim që dënonte pesë të pandehur me 54 vjet burg e ...