Postet nga: Artmotion

KANË MBETUR EDHE 10 DITË DERI NË PËRFUNDIM TË OFERTËS MË TË KËRKUAR PRANVERORE NË ARTMOTION!

Për të gjithë klientët të cilët duan të bëhen pjesë e Artmotion, oferta më e volitshme e Pakove Family dhe Premium të cilat ofrojnë kanalet më ...

XHIRO E 27-TË E SUPERLIGËS SË KOSOVËS NË FUTBOLL KËTË VIKEND NË ARTMOTION!

Xhiro e 27 në Superligën e Kosovës në futboll starton këtë të Shtunë me dy ndeshje mjaftë interesante, ku luftohet për mbijetesë. Në Skënderaj, Drenica do ...

Bundesliga: Transmetimet e xhiros së 22 në ArtMotion fillojnë me përballjen, Bielefeld - Wolfsburg

 

E shtuna sjell tri ndeshje të Bundesligës në ArtMotion

 

Super maratona e futbollit të shtunën në Artmotion dhe Klan Kosova

Duke filluar nga ora 11:50, me transmetimin direkt dhe ekskluziv të ndeshjes së Superkupës së Kosovës, Drita – Prishtina, Artmotion dhe Klan Kosova fillojnë super- maratonën e futbollit të ...

Ekskluziviteti i Finales së Superkupës së Kosovës në Futboll vetëm në ARTMOTION dhe KLAN KOSOVA!

 

Atraksionet e gjithësisë basketbollistike NBA në ARTMOTION vazhdojnë 

 

Aplikacioni më fantastik në vend nga Artmotion tani me ofertë promocionale

Në prag të  festave të  fundvitit, Kompania Artmotion sjell ofertat promocionale të Aplikacionit më të  kërkuar në vend.