Postet nga: Artmotion

LA LIGA 2021 – 2026 EKSKLUZIVISHT NË ARTMOTION dhe KUJTESA

ARTMOTION dhe KUJTESA kane siguruar të drejtat e transmetimit ekskluziv të kampionatit spanjoll te fubollit LA LIGA per pesë sezonet e ardhshme.

Bundesliga në Artmotion!  Bayerni luan për ta fituar titullin, tre sfida fantastike këtë të Shtunë!

Bundesliga gjermane në Artmotion vazhdon edhe këtë të shtunë me ndeshjet e xhiros së 31-të e cila mund të jetë edhe përcaktuese në luftën për titull ...

Artmotion sjell risi me pakot më të reja në treg!

Programacion e internet të shumëfishuar si asnjëherë më parë!

KANË MBETUR EDHE 10 DITË DERI NË PËRFUNDIM TË OFERTËS MË TË KËRKUAR PRANVERORE NË ARTMOTION!

Për të gjithë klientët të cilët duan të bëhen pjesë e Artmotion, oferta më e volitshme e Pakove Family dhe Premium të cilat ofrojnë kanalet më ...

XHIRO E 27-TË E SUPERLIGËS SË KOSOVËS NË FUTBOLL KËTË VIKEND NË ARTMOTION!

Xhiro e 27 në Superligën e Kosovës në futboll starton këtë të Shtunë me dy ndeshje mjaftë interesante, ku luftohet për mbijetesë. Në Skënderaj, Drenica do ...

Artmotion tani edhe në Suharekë

Kompania Artmotion nga sot fillon të ofrojë shërbimet e internetit dhe televizionit edhe në qytetin e Suharekës.

Artmotion sjell ofertën më të re në bashkëpunim me Comodita Home

Risitë nuk kanë të ndalur. Kësaj radhe kompania Artmotion në bashkëpunim me brendin ndërkombëtar për produktet e shtëpisë Comodita Home sjellin ofertën promocionale ...

'Artmotion' në mbështetje të organizimit ‘Prishtina feston’

Me rastin e ditës ndërkombëtare të fëmijëve, përkatësisht me 1 qershorit, Komuna e Prishtinës do të ka organizojë  një sërë aktivitetesh pë...