Postet nga: Bregdeti shqiptar

Përfito nga zbritja në Regina Blue, vetëm me Kompaninë Turistike Shpejtimi

Rradhima në Vlorë është një perlë e fshehur mes detit dhe malit, natyra e paprekur dhe uji kristal i kaltër krijojnë një parajsë të vërtetë për pushuesit.

Pusho dhe argëtohu në 'Riviera Palace' - Shëngjin

Ejani në hotelin me dizajn modern dhe me kushte tepër cilësore në “Riviera Palace”, i pozicionuar në zemër të Shëngjinit, vetëm disa hapa larg nga ...

Kompania Turistike Shpejtimi vjen me super ofertë për pushime në Vlorë!

Kompania Turistike Shpejtimi, së bashku me Morina Beach Hotel 5*, ka vendosur që këtë verë ta bëjnë të paharrueshme për turistët nga Kosova.

Hoteli me Aqua Park, 4 pishina dhe plazh fantastik - trendin më të ri të hotelerisë - VIDEO

Mirësevini në hotelin e ndërtuar me shumë klasë, i rrethuar me disa pishina dhe me Aqua Parkun më të madh rrethinë.

Hoteli më i ri në Shqipëri vjen me ofertën ekskluzive verore

I ndërtuar afër Shkëmbit të Kavajës, në një nga zonat më të bukura të bregdetit shqiptar, me plazhe të bukura, det të kthjellët dhe të ...

Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin, Rana e Hedhun ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Kompania Turistike Shpejtimi sjell ofertën më të re dhe ekskluzive për pushime në plazhin magjepsës të Rërës së Hedhur në Shëngjin. Kjo ofertë speciale ...

Kompania Turistike Shpejtimi vjen me befasi për pushimet verore!

Kompania Turistike Shpejtimi, e njohur për shërbimet e saja, ka njoftuar se nga data 23 maj e këtij viti do të realizohen çdo ditë nisje nga Prishtina në ...

Shqipëria mirëpret projektet turistike të propozuara nga kompania e Jared Kushnerit

Në Tiranë kryeministri Edi Rama mirëpriti sot planet e kompanisë amerikane Affinity Partners e sipërmarrësit Jared Kushner për të investuar në turizmin shqiptar.