Postet nga: arrestohen dy persona

Arrestohen dhe më pas lirohen dy persona në Prishtinë për posedim të substancave narkotike

Dy burra në Prishtinë janë arrestuar mbrëmë rreth orës 20:00, pasi Policia ka gjetur tek ta substanca narkotike.

Kapen në flagrancë duke shitur drogë, arrestohen dy burra në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 19:00 në Prizren janë arrestuar dy burra të cilët njësiti përkatës për hetimin dhe ...

Kapen me para false në burgun e Dubravës, arrestohen dy të dyshuar

Policia e Kosovës ka njoftuar se të martën janë arrestuar një burrë dhe një grua, pasi është raportuar se në dhomën e kontrollit brenda burgut janë gjetur ...

Arrestohen dy burra, dyshohen se vodhën rroba në një dyqan

Dy burra janë arrestuar këtë të mërkurë në fshatin Carralevë të Shtimes pasi që dyshohet se kanë vjedhur rroba në një lokal veshje të martën, më 26 korrik.

Sulmohen dy policë në Prishtinë, arrestohen të dyshuarit

Dy persona, njeri prej tyre i mitur janë arrestuar nga Policia e Kosovës pasi që të njëjtit kishin sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë të cilët kanë qenë ...

Prishtinë, arrestohen dy persona, dyshohet se i vodhën portofolin një gruaje

Raportohet se janë arrestuar dy persona pasi që të njëjtit dyshohet se janë përfshirë në një vjedhje.

Braktisin fëmijët e tyre, arrestohen nga Policia

Raportohet se dy persona, një burrë e një grua  janë arrestuar pasi që dyshohet se të njëjtit me veprimet e tyre nuk ka treguar kujdesin e duhur për ...

Kapen personat që dyshohen se kishin kryer sulm ndaj personit zyrtar

Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, ka njoftuar se ka arrestuar dy persona me inicialet A.RR. 48 vjeçar dhe S.RR. 44 vjeçar.