Postet nga: aksident i rëndë

Një i vdekur dhe një i lënduar në aksident në Rahovec

Një aksident me fatalitet ka ndodhur pas orës 19:00 sot në fshatin Fortesë të Rahovecit.

Dy orë pasi u dënua për shpejtësi, shkakton aksident me 6 të lënduar (FOTO)

Në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë në fshatin Stanovc, ka ndodhur një aksident i rëndë me disa të lënduar dhe me dëme materiale. Aksidenti ka ndodhur sot ...

Aksident i rëndë në Autostradë (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt.

5 të Lënduar në Aksidentin në Magjistralen Prishtinë - Podujevë

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Lëndohen 30 Nxënës në Një Aksident Afër Kërçovës

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën ...

Aksident i Rëndë, Lëndohen 9 Persona

Nëntë persona janë lënduar në një aksident që ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00 në Smrekonicë të Vushtrrisë.

Rrokulliset një Veturë

Një qytetar ka dërguar në KALLXO.com ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihet një veturë e rrokullisur.

Aksidentohen Tri Vetura me Tabela të Huaja, Ka të Lënduar

Veturat janë me tabela të vendeve perëndimore,