array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(40) "https://kallxo.com/teknologji/mobile-pc/"
 }
}

Imazhi i cili përshkruan kamerën e iPhone 14 Pro thekson pikat se ku mund të jetë avantazhi i Samsung Galaxy S22 Ultra

iPhone 13 Pro Max dhe Samsung Galaxy S22 Ultra të dyja janë telefona të mençur e të veçantë me kamera të mrekullueshme, por ajo se çfarë e bënë ...

Samsung Galaxy A53 5G - Telefon i qëndrueshëm për foto të mira

Tregu i rangut të mesëm të Android në vitet e fundit ka ardhur kryesisht tek telefonat inteligjentë që kanë performnacë edhe të mirë, por edhe të keqe. Pajisja e ...

"Modaliteti i bllokimit” i Apple - i lufton viruset në iPhone, iPad dhe Mac

Apple planifikon ta lansojë një veçori të re të quajtur "Modaliteti i bllokimit” (Lockdown Mode) që synon ta shtojë një mënyrë të re mbrojtjeje për avokuesit e ...

Xiaomi Mi 12S Ultra: Sensor tejet i madh i kamerës

Xiaomi e ka prezantuar treshen e telefonave inteligjentë të rinj dhe njëri prej tyre vjen me një veçori të re mjaft të madhe: një sensor kamere 1 inç, i ...

HTC zbulon smartfonin e ri 'virtual'

HTC ashtu sikurse Meta dhe Mark Zuckerberg, është një nga kompanitë ku ata besojnë se do të kalojmë shumë kohë në botët virtuale në të ardhmen. Kompania tashmë ka ...

'Huawei' prezanton pajisje të reja

Huawei zbuloi një numër produktesh të reja në ngjarjen e kësaj jave në Stamboll, duke përfshirë një telefon të ri inteligjent të palosshëm, laptopë të rinj, ...