Postet nga: Barcelona - Atletico Madrid

Barcelona vazhdon me barazime (VIDEO)

Barcelona ka barazuar me rezultat 2-2, me Atletico Madridin, pas barazimit 1-1, në xhiron e kaluar ndaj Celta Vigos.

Barcelona – Atletico Madrid, befasi në formacionet zyrtare (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona – Atletico Madrid, që luhet në kuadër të xhiros së 33-të në La Liga.

Barcelonën e pret test i vështirë ndaj Atletico Madridit

Barcelona – Atletico Madrid, do të luhet sot nga ora 22:00, në kuadër të xhiros së 33-të në La Liga.

Atletico mposht Barcelonën dhe kualifikohet në finalen e Superkupës së Spanjës (VIDEO)

Atletico Madrid e ka mposhtur Barcelonën me rezultat 3-2, dhe është kualifikuar në finale të Superkupës së Spanjës e cila po zhvillohet në Jeddah të Arabsisë Saudite.

Messi barazon rezultatin, i anulohet një gol (VIDEO)

Barcelona ka kaluar në epërsi me golin e Antoinne Griezmanit në minutën e 62’.

Barazohet rezultati në ndeshjen Barcelona - Atletico Madrid (VIDEO)

Barcelona e ka barazuar rezultatin 1-1, ndaj Atletico Madridit me golin e Lionel Messit në minutën e 51’.

Barcelona – Atletico Madrid, gol në sekondën e 18 të pjesës së dytë (VIDEO)

Atletico Madrid e ka nisur mbarë pjesën e dytë, pasi ka kaluar në epërsi në minutën e 46’.

Barcelona – Atletico Madrid, përfundon pjesa e parë pa gola

Ka përfunduar pjesa e parë pa gola në ndeshjen Barcelona – Atletico Madrid.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!