Postet nga: agron gashi

Arrestohet Agron Gashi, i dyshuari për tentimvrasjen e trefishtë në Pejë

Policia e Kosovës e ka arrestuar në orët e mesditës (23.05.2024) Agron Gashin, i dyshuar për vrasjen e rёndё nё tentativë e cila ndodhi mbrëmë ...

'Rrahje me lopatë', 'Të shtëna...' - Rrëfimet e dëshmitarëve në gjykimin ndaj të akuzuarve për vrasjen e Fazli Hoxhës

Në gjykimin për rastin e vrasjes së Fazli Hoxhës dhanë dëshminë pronari dhe pjatalarësi i restaurantit ku 23-vjeçari u vra.

7 vite e 6 muaj burgim burrit për akuzën që tentoi të vrasë gruan e tij

Agron Gashi nga Klina është gjetur fajtor nga gjykata e shkallës së parë për akuzën se ka tentuar të privojë nga jeta gruan e tij, të dë...

Gjykimi i burrit nga Klina që akuzohet se tentoi ta vriste gruan, së shpejti aktgjykimi

“E nderuar gjykatë betohem edhe një herë se nuk e kam kryer veprën me dashje, e kam lënduar një njeri të jetës sime që kam kaluar më ...

Incidenti me armë në Klinë, i akuzuari: Pa dashje e kam plagosur gruan time

Agron Gashi nga Klina ka mohuar sot akuzën se ka tentuar të vrasë gruan e tij.

Prokuroria: Ky është ‘stili’ i të akuzuarit për t’ua grabitur qytetarëve telefonat

Prokuroria e Prishtinës ka përshkruar në aktakuzën metodën që përdorte i akuzuar për t’u grabitur qytetarëve telefonat celularë, por edhe gjësende ...

Gjykata shpalli dënimet lidhur me vrasjen e policit Shemsi Gashi në lagjen Mati në Prishtinë

Në rigjykimin për vrasjen e policit Shemsi Gashi, Gjykata ka shpallur verdiktin ndaj personave të akuzuar lidhur me këtë vrasje.

Një gjykatëse dhe një avokat dëshmojnë në gjyqin për vrasjen e policit

Në gjykimin për vrasjen e rreshterit të Policisë, Shemsi Gashi, rast ky i cili është kthyer në rigjykim, në cilësi të dëshmitarëve janë dëgjuar një ...