Nepotizem

  • Ferizaj
  • Konflikt interesi
  • Komuna

Pershendetje dua te lajmroj nje rast kurruspcion ne du fundi ne kete vend jan hapur 3 pozita, ne mesin e tyre eshte pozita per participim ne te cilin pasi eshte publikuar testi me shkrim, me me se shumti pik eshte renditurdcili eshte vellau iddhe mireqenjes sociale. Intervista me goje mbahet te hanen ne ora 09:00. Mendoj se ky rast eshte rast nepotizim dhe prandaj vendosa qe ta lajmroj te ju. Ju Falminderit Qdo te mire

1 vit më parë

HULUMTIMET

Raporti

by Kallxo
NA NDIQNI

Send this to a friend