pse po lujn me neve

  • Prishtinë
  • Korrupsion
  • Arsim

Jam student i biologjis dhe kam prit me u hap konkursi per doktoratur, po hiq shpresa s kam kur e mora vesh se doktoraturen e

8 muaj më parë

HULUMTIMET

Raporti

by Kallxo
NA NDIQNI

Send this to a friend