Postet nga: Liverpool- Arsenal

Liverpool – Arsenal, mbyllet pjesa e parë pa gola

Është mbyllur pa gola pjesa e parë ndërmjet Liverpoolit dhe Arsenalit.

Liverpool – Arsenal, formacionet zyrtare (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Liverpool – Arsenal, që luhet në kuadër të 1/8 së finales në Carabao Cup.

Liverpool – Arsenal, notat e lojtarëve

Liverpooli e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 3-1, ndeshje e cila u luajt në kuadër të xhiros së tretë në Premierligë.

Liverpooli tregohet i fortë për Arsenalin (VIDEO)

Liverpooli ka fituar ndaj Arsenalit me rezultat 3-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e tretë në Premierligë.

Liverpool – Arsenal, mbyllet pjesa e parë me tre gola të shënuar (VIDEO)

Është mbyllur pjesa e parë mes Liverpoolit dhe Arsenalit me rezultatin 2-1, ndeshje që po luhet në kuadër të xhiros së tretë në Premierligë.

Formacionet zyrtare: Liverpool – Arsenal (FOTO)

Janë publikuar formacionet startuese për derbin e xhiros së tretë në Premierligë mes Liverpoolit dhe Arsenalit, që luhet nga ora 21:00.

Arsenali e mposht kampionin e ri të Premierligës (VIDEO)

Arsenali ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Liverpoolit me rezultat 2-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 36-të në Premierligë.

Arsenali po e mposht Liverpoolin (VIDEO)

Arsenali e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi 2-1, ndaj Liverpoolit, ndeshje e cila po luhet në kuadër të xhiros së 36-të në Premierligë.