Postet nga: Juventus - Napoli

Juventusi me mungesa të mëdha ndaj Napolit

Juventusi nuk mund të llogarisë në tre lojtarë për ndeshjen ndaj Napolit, që luhet të shtunën nga ora 18:00.

Juventusi fiton Superkupën e Italisë (VIDEO)

Juventusi e ka fituar Superkupën e Italisë, pasi e ka mposhtur Napolin me rezultat 2-0.

Juventus – Napoli, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Juventus – Napoli, që luhet në kuadër të Superkupës së Italisë, nga ora 21:00.

Zyrtare: Ndeshja Juventus – Napoli do të luhet

Napoli ka fituar apelin kundër tyre pas humbjes në tavolinë me rezultat 3-0, dhe minus një pikë, pasi kishin refuzuar të udhëtonin më 4 tetor drejt Torinos për ...

Juventus dhe Napoli do të përballen në finalen e Kupës së Italisë

Finalja e Kupës së Italisë, në këtë vit do të luhet më 17 qershor, në “Stadio Olimpico” të Romës.

Juventus e mposht me vështirësi Napolin

Juventus ka arritur të shënoj fitore me rezultat 4-3, në minutat e fundit në një ndeshje të çmendur mes këtyre dy ekipeve në kuadër të xhiros së ...

Juventus po fiton ndaj Napolit me golat e Danilos dhe Higuainit (VIDEO)

Juventus është duke e mposhtur Napolin me rezultat 2-0, në 45 minutëshin e parë.

Formacionet zyrtare: Juventus – Napoli (Foto)

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen kryesore të xhiros së dytë në Serie A, ndërmjet Juventusit dhe Napolit, e cila fillon prej orës 20:45.