Postet nga: Christian Eriksen

Erikseni u kërkoi lojtarëve danezë të vazhdojnë lojën

Ndeshja Danimarkë – Finlandë, ka vazhduar dhe është duke u luajtur, pasi u ndërpre për shkak të gjendjes kritike të mesfushorit danez, Christian Eriksen.

Konfirmohet gjendja e Eriksenit nga agjenti i tij: Merr frymë, flet dhe nuk është në rrezik

Agjenti i Christian Eriksenit, Martin Schoots, ka konfirmuar se ka biseduar me babanë e lojtarit dhe se është jashtë rrezikut për jetë.

​VIDEO - Emocionuese, kështu reaguan tifozët brenda stadiumit në mbështetje të Eriksenit

Ndeshja mes Danimarkës dhe Finlandës u ndërpre për shkak se mesfushori danez, Christian Eriksen ra në tokë pa ndjenja.

Federata e Futbollit e Danimarkës konfirmon gjendjen e Eriksenit

Pas konfirmimit nga UEFA se Christian Eriksen është në gjendje stabile dhe është dërguar në spital, një gjë të tillë e ka konfirmuar edhe Federata e Futbollit e Danimarkë...

Fabregas me mesazh prekës për Eriksenin

Mesfushori i Monacos, Cesc Fabregas, ka thënë një mesazh prekës për gjendjen e mesfushorit të Danimarkës, Christian Eriksen.

UEFA e koniformon se Erikseni është në gjendje stabile

Bota e futbollit është shokuar pas rënies në tokë pa ndjenja  të mesfushorit të Danimarkës, Christian Eriksen.

Publikohet fotoja ku shihet se Erikseni është gjallë

Ndeshja mes Danimarkës dhe Finlandës u ndërpre për shkak se mesfushori danez, Christian Eriksen ra në tokë për media.

Ndërpritet ndeshja Danimarkë – Finlandë për shkak të urgjencës mjekësore të Eriksenit

Është ndërprerë ndeshja mes Danimarkës dhe Finlandës, për shkak të gjendjes së rëndë të mesfushorit danez Christian Eriksen.