Trajneri i Prishtinës: Fitorja e Superkupës i dedikohet ‘Plisave’

Prishtina e ka fituar Superkupën e Kosovës për sezonin 2019/2020, duke e mposhtur Dritën me rezultat 3-1. Pas ndeshjes, trajneri i kryeqytetasve, Zekirija Ramadani është ndarë i kënaqur me ritmin e lojës dhe rezultatin. Ai këtë fitore ia ka dedikuar tifozëve të Prishtinës, ‘Plisave’. “Ishin 90 minuta që vendosën dhe jo vetëm pjesa e parë, … Continue reading Trajneri i Prishtinës: Fitorja e Superkupës i dedikohet ‘Plisave’