VIDEO: Ish-komandanti i UÇK-së, Remzi Shala, është intervistuar nga Gjykata Speciale

Ish-eprori i UÇK-së, Remzi Shala, i njohur me nofkën e luftës “Molla e kuqe”, është intervistuar nga Gjykata Speciale. Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar avokati i tij, Natal Bullakaj, “Klienti im, Remzi Shala, ka dhënë dëshmi për dy ditë me radhë. Dëshminë e ka dhënë në çështje të përgjithshme dhe për shkaqe të rrjedhës … Continue reading VIDEO: Ish-komandanti i UÇK-së, Remzi Shala, është intervistuar nga Gjykata Speciale