FFK konfirmon: Futbollisti e lë Serbinë për të luajtur për Kosovën

Mesfushori i skuadrës së LOSC Lille, Arton Zekaj, pritet ta braktisë përfundimisht Kombëtaren e Serbisë që të luajë për Kombëtaren e Kosovën. Për KALLXO.com, këtë e ka konfirmuar menaxheri i Kombëtares së Kosovës, Bajram Shala. Shala ka treguar se ka qenë dëshira e dyanshme nga vet lojtari dhe FFK-ja që ai t’i mbrojë ngjyrat e … Continue reading FFK konfirmon: Futbollisti e lë Serbinë për të luajtur për Kosovën