Vuçiq për takimin me delegacionin e Kosovës: Nuk do të jetë i lehtë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq para takimit me kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hoti në Shtëpinë e Bardhë, nuk e ka quajtuar të lehtë këtë ballafaqim. “Ne jemi dhjetëra metra larg Shtëpisë së Bardhë dhe brenda pak minutash, një takim i rëndësishëm me delegacionin e Prishtinës nën mbështetjen e presidentit dhe nuk do të jetë një … Continue reading Vuçiq për takimin me delegacionin e Kosovës: Nuk do të jetë i lehtë