Vritet një polic i Kosovës, plagoset një tjetër

08:05 – Vritet një polic i Kosovës, plagoset një tjetër Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka njoftuar se mëngjesin e sotëm në fshatin Banjska të Zveçanit është vrarë një polic i Kosovës dhe një tjetër është plagosur. Sipas Kurtit, i vrari është polic i rendit me gradën rreshter, kurse i plagosuri është pjesëtar i policisë … Continue reading Vritet një polic i Kosovës, plagoset një tjetër