Vrasje në tentativë në Ferizaj

Një vrasje në tentativë ka ndodhur mbrëmë në Ferizaj. Një burrë ka raportuar se pas një mosmarrëveshje i dyshuari e ka sulmuar fizikisht dhe ka shtënë me armë zjarri në drejtim të tij. Sipas Policisë, i njëjti ka pësuar disa gërvishtje. “Viktima ka pësuar disa gërvishtje, për të cilat ka pranuar tretman mjekësor”- thuhet në … Continue reading Vrasje në tentativë në Ferizaj