Vjosa Osmani infektohet me COVID-19

Ushtruesja e detyrës së presidentes së Kosovës, dhe kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, është infektuar me COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur Osmani përmes një publikimi në Faceobok. “Pasi disa të afërm me të cilët kisha kontakt rezultuan pozitivë në testin për Covid-19, u testova në IKSHKP dhe pak më parë u … Continue reading Vjosa Osmani infektohet me COVID-19