Time Kadrijaj – Vjosa Osmanit: Kosova po e pret shkarkimin e burrit tënd

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Time Kadrijaj, ka reaguar pas vendimit të ushtrueses së detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, për shfuqizimin e katër dekretëve për konsuj të përgjithshëm në Pragë, Lubjanë, Shkup dhe Tiranë. Kadrijaj përmes një postimi në “Facebook” ka thënë se Kosova po e pret shkarkimin edhe të burrit … Continue reading Time Kadrijaj – Vjosa Osmanit: Kosova po e pret shkarkimin e burrit tënd