Takimi me Apostolovën, Kurti zotohet për përkushtim drejt BE-së

Kryeministri Albin Kurti ka pritur në takim shefen e zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, me rastin e formimit të qeverisë së re. Pas takimit, në konferencë për media, kryeministri Kurti bëri të ditur se i ka shprehur zotimin dhe përkushtimin për të gjitha proceset e integrimit në Bashkim Evropian. “E falënderova zonjën Apostolova … Continue reading Takimi me Apostolovën, Kurti zotohet për përkushtim drejt BE-së