Shpenzoi 452 euro nga buxheti i komunës në mish e raki, reagon Sokol Haliti

Zyra e kryetarit të Komunës së Vitisë, Sokol Haliti ka reaguar pas shkrimit të KALLXO.com në lidhje me shpenzimet për një drekë zyrtare me Ministren e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi me vlerë prej 452 euro, në kohë pandemie. KALLXO.com ka publikuar të enjten artikullin për shpenzimet e Komunës së Vitisë në mish e … Continue reading Shpenzoi 452 euro nga buxheti i komunës në mish e raki, reagon Sokol Haliti