Policia jep detaje për vjedhjen e veturës zyrtare të ministrit Liburn Aliu

Policia e Kosovës ka thënë se sot rreth orës 04:30 të mëngjesit në pikën kufitare me Shqipërinë, në Qafë Morinë, e ka gjetur veturën zyrtare të vjedhur të ministrit të Infrastrukturës, Liburn Aliut. Sipas Policisë, vetura është kontrolluar nga autoritetet e Shqipërsisë dhe pas dyshimeve të ngritura, në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, kanë konstatuar … Continue reading Policia jep detaje për vjedhjen e veturës zyrtare të ministrit Liburn Aliu