Policia jep detaje për aksidentin në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ ku vdiqën tre persona

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mbrëmë tre persona kanë mbetur të vdekur, si pasojë e një aksidenti në autostradën ‘Ibrahim Rugova’. Policia ka thënë se rreth orës 22:45 në kilometrin e 15-të të autostradës, një person dyshohet se ka humbur kontrollin e veturës dhe për pasojë ka goditur tre këmbësorë, duke iu … Continue reading Policia jep detaje për aksidentin në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ ku vdiqën tre persona