Po ndiqet penalisht nën dyshimin për kërcënim, gjyqtari i Gjilanit ‘me pas kërcënu e kisha vra’

Gjyqtari i Gjykatës Themelore të Gjilanit, Veli Kryeziu po dyshohet se ka kërcënuar me armë një person. Ngjarja ka ndodhur më 28 maj të këtij viti ndërsa deri më tani është mbajtur vetëm brenda organeve të rendit dhe të drejtësisë. Kryeziu në një bisedë telefonike me KALLXO.com, nuk pranoi të ketë kërcënuar dikë, ani pse … Continue reading Po ndiqet penalisht nën dyshimin për kërcënim, gjyqtari i Gjilanit ‘me pas kërcënu e kisha vra’