Plagosje me armë zjarri në Podujevë

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur para pak çasteve në Podujevë. KALLXO.com ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet të jenë prezent Policia e Kosovës dhe ambulanca. Pamjet shfaqin që një person ka qenë i shtrirë në tokë dhe se Policia ka arritur që ta arrestoj një person. KALLXO.com ka kontaktuar me … Continue reading Plagosje me armë zjarri në Podujevë