Përballja e madhe – Trepça apo Peja?

E pesta lojë, mes Trepçës dhe Pejës pritet ta vendosë kampionin e ri të Kosovës në basketboll. Në katër ndeshjet e Play Off-it, mitrovicasit dhe pejanët kanë fituar nga dy ndeshje, sa herë që luajtën si vendas. Të enjten në palestrën “Minatori” luhet ndeshja e fundit finale nga ora 20:00 mes ekipit që fitoi Kupën … Continue reading Përballja e madhe – Trepça apo Peja?