PDK organizon tubim në një lokal në Drenas, nuk respektohen masat ndaj COVID-19

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, në një publikim në rrjetin e tij Facebook ka publikuar fotografi nga një ngjarje sot në nëndegën e PDK-së në Arllat. Në publikimin e tij thuhet se ka pasur anëtarësime të reja në PDK, por në fotografitë e publikuara shihet grumbullim i njerëzve dhe shkelje e masave kundër … Continue reading PDK organizon tubim në një lokal në Drenas, nuk respektohen masat ndaj COVID-19