Pas raportimit të KALLXO, identifikohet burri që u filmua duke ushtruar dhunë ndaj një vajze

Një video e publikuar nga KALLXO.com, ku shihej një burrë derisa ushtronte dhunë fizike ndaj një vajze në qytetin e Prizrenit, ka bërë që Policia të filloj me hetime. Sipas Policisë personi i dyshuar është identifikuar dhe aktualisht është duke u marrë në pyetje në stacionin policor. Po ashtu edhe vajza e cila sipas policisë … Continue reading Pas raportimit të KALLXO, identifikohet burri që u filmua duke ushtruar dhunë ndaj një vajze