Obiliq, burri raporton se u ngacmua seksualisht nga një i dyshuar

Një burrë në Obiliq ka raportuar në Polici së është ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar. I njëjti ka raportuar se një i dyshuar e ka ngacmuar seksualisht dhe përmes rrjeteve sociale i ka shkruar mesazhe me përmbajtje erotike. Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:45. “Nuk raportohet për të arrestuar, rasti është … Continue reading Obiliq, burri raporton se u ngacmua seksualisht nga një i dyshuar