Një i vrarë dhe dy të plagosur në Skenderaj

Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur, pas një mosmarrëveshje e cila ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Skenderaj. Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Fexhrie Pllana, ka thënë për KALLXO.com se informacionin e kanë marrë rreth orës 19:00. Tre të përfshirët në rast, sipas policisë, janë burra. … Continue reading Një i vrarë dhe dy të plagosur në Skenderaj