Ndalohet për 48 orë i dyshuari që goditi me veturë dy të miturit në Pejë

Një aksident mes një veture dhe dy fëmijëve ka ndodhur në Pejë më 07.04.2024. Në lidhje me këtë rast, një person është ndaluar për 48 orë me urdhër të prokurorit të shtetit për shkak të veprës penale “Rrezikim i trafikut publik”. Kështu ka bërë të ditur për KALLXO.com, zëdhënësi i Prokurorisë në Pejë, Shkodran Nikçi. … Continue reading Ndalohet për 48 orë i dyshuari që goditi me veturë dy të miturit në Pejë