Krejt çka ndodhi dje në veri

00:01 – Kurti: Operacioni në veri po vazhdon Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se operacioni në Banjskë të Zveçanit është ende duke vazhduar. Kurti në platformën X, ka shkruar se deri më tani Policia ka konfiskuar qindra armë dhe municione, duke përfshirë dhe mitralozë. “Në operacionin e sotëm kundër terroristëve të armatosur. Policia … Continue reading Krejt çka ndodhi dje në veri