Kadri Veseli ftohet nga Gjykata Speciale

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale. Këtë e ka bërë të ditur ai në një konferencë për media në Kuvendin e Kosovës. Sipas Veselit, intervistën në Hagë do ta realizojë më 4 dhjetor. “Gjithë jetën kam qenë i angazhuar për të mirën e Kosovës dhe këtë e … Continue reading Kadri Veseli ftohet nga Gjykata Speciale