I dyshuari për vrasje deklaroi në Polici se u pagua nga Naim Murseli për vrasjen e gruas se tij

KALLXO.com ka mësuar detaje të reja në lidhje me arrestimin e Naim Murselit dhe një personi tjetër, që dyshohen për vrasjen e Liridona Murselit që ndodhi orët e vona të së mërkurës. Gruaja e Naim Mueselit dyshohet se u vra gjatë një tentim grabitje siç kishte pretenduar Murseli. Por gjatë ditës së sotme vetë Murseli … Continue reading I dyshuari për vrasje deklaroi në Polici se u pagua nga Naim Murseli për vrasjen e gruas se tij