Hoti prezanton shtatoren e Fadil Vokrrit

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka prezantuar shtatoren e legjendës së futbollit kosovar, Fadil Vokrrit. Sipas Hotit, statuja e Vokrrit është në përfundim e sipër. “Statuja e Vokrrit në përfundim e sipër. Së shpejti e shohim në vend. Përgëzime artistëve që i dhanë formë dhe Ministres Dumoshi e bashkëpunëtorëve të saj për përkushtimin e treguar … Continue reading Hoti prezanton shtatoren e Fadil Vokrrit