FOTO – Aksident në Fushë Kosovë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Fushë Kosovë mesditën e sotme. Një qytetar e ka raportuar aksidentin në KALLXO.com, nga i cili ka dërguar edhe fotografi. Nuk dihet nëse ka persona të lënduar. Lidhur me këtë rast, KALLXO.com ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes së tyre.