Debat mes Mimoza Kusari-Lilës dhe Ferat Shalës, deputetët e LVV-së lëshojnë mbledhjen (VIDEO)

Është ndërprerë mbledhja e Komisionit Hetimor Parlamentar lidhur me menaxhimin e krizës energjetike, në të cilën ishte duke u intervistuar, ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati. Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje e kanë lëshuar mbledhjen pas një debati në mes deputetes, Mimoza Kusari-Lila dhe deputetit të PDK-së, Ferat Shala. Debati nisi kur deputetja Kusari-Lila … Continue reading Debat mes Mimoza Kusari-Lilës dhe Ferat Shalës, deputetët e LVV-së lëshojnë mbledhjen (VIDEO)