Automjeti godet një këmbësore në rrugën Prishtinë – Fushë-Kosovë

Një këmbësore ka mbetur e lënduar pasi u godit nga një automjet, sot rreth orës 13:30 në rrugën Prishtinë – Fushë-Kosovë. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti konfirmoi për KALLXO.com se të përfshira kanë qenë një automjet dhe një këmbësore. Kjo e fundit ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor. … Continue reading Automjeti godet një këmbësore në rrugën Prishtinë – Fushë-Kosovë