Atentat në qendër të Milotit/ vdes njëri prej të plagosurve, tjetri në gjendje të rëndë

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë mbrëmje në Milot, ku fillimisht u raportua për dy të plagosur, ndërsa njoftohet se njëri ndër to ka ndërruar jetë. Bëhet fjalë për Klisman Preçin i cili ka ndërruar jetë teksa po transportohej për në spital dhe Ylli Brahimi 46-vjeç në gjende të rëndë. Ylli Ibrahimi dhe … Continue reading Atentat në qendër të Milotit/ vdes njëri prej të plagosurve, tjetri në gjendje të rëndë