Ambasadori O’Connell demanton ministrinë e Dhurata Hoxhës

Sot, në një takim përshëndetës, Ambasadorin e Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell e priti Ministrja në largim, Dhuarta Hoxha. Siç njoftoi ministria, në këtë takim ishte folur për disa tema ndërmjet ministres Hoxha dhe Ambasadorit O’Connell. “Ambasadori O’Connell, vlerësoi punën e institucioneve duke potencuar zbatimin e MSA-së, reformave si dhe fuqizimin e sundimit … Continue reading Ambasadori O’Connell demanton ministrinë e Dhurata Hoxhës