Albin Kurti e emëron Nenad Rashiqin në kabinetin e tij

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, e ka emëruar Nenad Rashiqin si këshilltar politik dhe udhëheqës të zyrës për çështje të komuniteteve. Këtë e ka konfirmuar për KALLXO.com, zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu “Nenad Rashiq është emëruar këshilltar politik i Ministrit në detyrë edhe dhe udhëheqës i zyrës për çështje të komuniteteve brenda ZKM-së”, i tha … Continue reading Albin Kurti e emëron Nenad Rashiqin në kabinetin e tij