Aksident në Komoran, vdes djali i vetëm i familjes nga Nekoci

Një i ri ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në Komoran. Viktima është një djalë nga fshati Nekoc i Drenasit. Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, i ka shprehur ngushëllime familjes Demiri për humbjen e djalit të vetëm në këtë aksident tragjik komunikacioni. “Kryetari … Continue reading Aksident në Komoran, vdes djali i vetëm i familjes nga Nekoci