Aksident mes furgonit e motoçikletës në rrugën Prishtinë-Podujevë

Sot rreth orës 17, një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Podujevë. Një automjet dhe një motiçikletë janë aksidentuar nga ku lëndime kanë marrë edhe motoçiklisti edhe vozitësi i furgonit. Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar edhe Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti-Haziraj. “Rreth orës 17:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë, saktësisht ne fshatin … Continue reading Aksident mes furgonit e motoçikletës në rrugën Prishtinë-Podujevë