20 të vdekur dhe 932 raste të reja më COVID-19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve, 20 qytetar të prekur me COVID-19 kanë vdekur. Ndërsa, nga 7,384 testime, 932 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Në total numri i rasteve aktive është 26,525. Për shkak të rënies së numrit të vaksinimeve, Ministria nuk ka bërë publike të dhënat ditore … Continue reading 20 të vdekur dhe 932 raste të reja më COVID-19